Ratek Otomasyon kurulduğu günden bugüne kadar, geniş ürün yelpazesi, zengin stokları ve “Müşteri Odaklı Kalite” anlayışı ile sektörün ayrıcalıklı firmaları arasında yerini almıştır. 15 Yıllık bilgi birikimini siz değerli müşterileri ile paylaşan Ratek Otomasyon, uygun fiyat avantajları ve kaliteli ürünleri ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Danfoss Ürün Ailesi

Danimarkalı uzman kuruluş Danfoss ürünleri Ratek Otomasyon bünyesinde.

VLT Sürücüler VACON SÜRÜCÜLER

Satış , pazarlama departmanları ağırlıklı olmakla birlikte ayrıca bünyesinde bulundurduğu tekniker teknisyen ve mühendisleri ile ürün teknik destek ve otomasyon çözümlerini hızlı ve uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve zengin stokları ile siz değerli müşterilerinin hizmetinde olan Ratek Otomasyon , ürün teslimatlarında da müşterilerinin taleplerine hızlı cevap verebilmektedir.

MÜŞTERİLERİMİZ

“Müşteriler” ifadesi, sadakatleri başarımızın temeli olan şirket ve kişilere odaklanmış olduğumuzu vurgular. Aynı zamanda kendi büyümesinin müşterilerinin büyümesine bağlı olduğunun bilincindeki, büyüme odaklı bir şirketi ifade eder. Bu bir yandan da müşterilerin gerçek ihtiyaçlarının uygun çözümler ile karşılanmasına dönük yeniliklerin uygulanmasının da altını çizer.

Rekabet avantajı

“Rekabet avantajı”nın anlamı müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını anlıyor ve ona yönelik sürekli gelişim içinde olmamızdandır. Müşterilerimize, pazarlarında rekabetçi olmalarını sağlayacak ürün, sistem, hizmet ve çözümler sunarız. Müşterisinin başarısında katkısı olan ve güvenilir bir iş ortağı olmak için çalışırız ve her geçen gün kendimizi bu doğrultuda geliştiririz.

“Benzersiz”, uzmanlığımızla müşterilerimize diğer şirketlerin hiçbir zaman sunamayacakları çözümleri sunduğumuzu belirtir. Bu aynı zamanda mükemmelliğe olan bağlılığımızı ve müşterilerimizin karşılaştığı zorlukları iyi anlamamızın onların rakiplerinden farklı olmasını sağlamasını ifade eder.

Çözümlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.